Имало един мъж който бил вечно пиян. Една вечер се прибира и жена му го пита:
- Колко пи, бе идиот?
- Три бири!
На следващия ден пак:
- Колко пи, бе идиот?
- Три бири!
На следващата вечер жената праща кучето след мъжа си и му казала:
- Шаро, гледай колко бира пие!
Прибрал се мъжът и жената:
- Колко пи, бе идиот?
- Три бири!
Жената към кучето:
- Шаро, колко бира пи?
- Бау, бау, бау!
Жената пак:
- А водка?
- Бауууууууууууу ууууууууууууууу уууууууууууууууууу!!!
Млада девойка се приближава към вратата на Рая и пита, дали може да влезе.
Свети Петър пита:
- А девствена ли си?
- Разбира се! - отвръща девойката и се изчервява.
Свети Петър вика ангелът, който проверява и предлага на девойката да се съблече за проверка.
След огледа ангелът, леко смутен, казва че девойката има седем малки дупчици на девствената ципа.
- Това не е толкова важно.- казва Свети Петър - може да влезе в рая!
Тръгва девойката към врата и вижда маса, над масата седи табела "РЕГИСТРАТУРА".
Ангелът, който седи зад масата, пита за нейното име.
- Снежанка..... !