Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млада девойка се приближава към вратата на Рая и пита, дали може да влезе. Свети Петър пита: - А девствена ли си? - Разбира се! - отвръща девойката и се изчервява. Свети Петър вика ангелът, който проверява и предлага на девойката да се съблече за проверка. След огледа ангелът, леко смутен, казва че девойката има седем малки дупчици на девствената ципа. - Това не е толкова важно.- казва Свети Петър - може да влезе в рая! Тръгва девойката към врата и вижда маса, над масата седи табела "РЕГИСТРАТУРА". Ангелът, който седи зад масата, пита за нейното име. - Снежанка..... !
Семейни 3,017 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама писатели, които през цялото време се съревновават, се срещат на улицата. Единият злобничко пита: - Видях новата ти книга. Не можах да разбера, кой ти я е написал. Вторият отговаря: - Аз пък не мога да разбера, кой ти я е прочел? По плановете на Господ продължителността на живота на "човека" трябвало да бъде 20 години. Но човека не бил доволен и помолил Господ да удължи живота му. Господ помислил, помислил и накрая се съгласил. За тази цел взел по малко от живота на коня, кучето, магарето, свинята... и така удължил продължителността на живота на човека. Именно поради тази причина човек живее като "човек" 20 години. След това работи като магаре, поти се като кон, яде като свиня, живее като куче... и така до 120 години (за да може да си плати всички дългове). Седи една бабичка на пейка до река Марица и вика: - Помощ! Помощ! Изнасилиха ме! Притичват хора, идва полицай, пита: - Кой, къде, кога? Тя отговаря: - Тук, преди 60 години. - Защо тогава сега викаш? - Много ми беше приятно да си спомня!!! Мутра отива на работа. Гледат го другите мутри и на лявата буза и на дясната едни марли, едни превръзки. Питат го: -Кво става бе брато? -Кво става, как можа да ми звънне джиесема точно когато си гладех ризата бе. Звъни той и аз дигам да се обадя и си лепнах ютията за бузата. -Добре де ама що си с лепенки и от другата страна бе. -Що. Щот нали требваше да се обадим у Пирогов. Един много затворен студент се среща с негов колега с който не се е срещал от доста време. - Имам прогрес? - Какво? - Нали казваше, че съм много затворен! - Да, и? - Ми вчера съквартиранта покани две мацки да играем белот! - И? - Ми... Бихме ги!