Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се прибира щастлив: - Мамо, тате, спечелих олимпиадата по билогия! - Браво! А какво те питаха? - Питаха колко крака има щраусът и аз казах - три. - Но щраусът има само два крака!?! - Да, обаче всички останали отговориха "четири"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Ако нямаше крака щеше ли да носиш обувки? - Не! - Ми тогава защо носиш сутиен?
Разни
03.10.2017
1,852 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато Стивън Сегал убива нинджа му одира кожата, Чък Норис му одира всичко!
Няколко луди си направили автобус. Пътували си по пътя и един пътуващ в автобуса гражданин казал на шофьора: - Може ли да карате малко по-бързо? Шофьорът му отговорил: - Като ти е толкова зор, ела ти да въртиш педалите !
В затвора: - За какво лежиш? - Гледах чужди карти. - Хе, такива като тебе в казиното за пет минути ги хващат. - А в Генералния щаб десет години не можаха да ме разкрият.
Петърчо попитал баща си: — Тате, какво са пияниците? — Много лоши хора! Виждаш ли тия четири бора там? Те ги виждат двойно повече, значи осем. — Но, тате, там има само два бора!
В купе на влак пътуват майка с дъщеря си и двама военни-единия старшина,другия редник. Влакът влиза в тунел и изгърмява адски шамар. При излизане от тунела в купето е следната картинка старшинката със зачервено лице и си мисли: "Меле само да се прибереме в поделението...Как може да закача момичето и тя по погрешка да ме удри мене.Тоя моя редник направо ще го пошашава" Майката си мисли: "А бе тая мойта дъщеря взела че порастнала. Я как войничето я закача и тя по погрешка удари старшината" Момичето си мисли: "А бе мама стара стара ама тоя старщина как я обарва и тя какъв шамар му избомби" А редника си мисли: "Мале кога е другия тунел да му разкачим аз на тоя главата"...