Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ако нямаше крака щеше ли да носиш обувки? - Не! - Ми тогава защо носиш сутиен?
Разни 1,852 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато Стивън Сегал убива нинджа му одира кожата, Чък Норис му одира всичко! Няколко луди си направили автобус. Пътували си по пътя и един пътуващ в автобуса гражданин казал на шофьора: - Може ли да карате малко по-бързо? Шофьорът му отговорил: - Като ти е толкова зор, ела ти да въртиш педалите ! В затвора: - За какво лежиш? - Гледах чужди карти. - Хе, такива като тебе в казиното за пет минути ги хващат. - А в Генералния щаб десет години не можаха да ме разкрият. Петърчо попитал баща си: — Тате, какво са пияниците? — Много лоши хора! Виждаш ли тия четири бора там? Те ги виждат двойно повече, значи осем. — Но, тате, там има само два бора! В купе на влак пътуват майка с дъщеря си и двама военни-единия старшина,другия редник. Влакът влиза в тунел и изгърмява адски шамар. При излизане от тунела в купето е следната картинка старшинката със зачервено лице и си мисли: "Меле само да се прибереме в поделението...Как може да закача момичето и тя по погрешка да ме удри мене.Тоя моя редник направо ще го пошашава" Майката си мисли: "А бе тая мойта дъщеря взела че порастнала. Я как войничето я закача и тя по погрешка удари старшината" Момичето си мисли: "А бе мама стара стара ама тоя старщина как я обарва и тя какъв шамар му избомби" А редника си мисли: "Мале кога е другия тунел да му разкачим аз на тоя главата"...