Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надпис на директорски кабинет: "При директора се влиза само по голяма нужда!"
Любими Герои 3,253 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!! Обява: Жена фермер, собственичка на 500 декара ръж, търси мъж-поклонник на творчеството на Робърт Бърнс или, в краен случай, на Селинджър. Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: - При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. - Хайл Хитлер! - Абе, Исаев, остави ме на мира, бе… Изпитна комисия в НАТФИЗ. Комисията казва на кандидатка: - Госпожице, изобразете нещо еротично, но с неочакван край. След кратко замисляне: - А!.. Ааа!! Ааааа!!! Ааа-а-аа-пчихх!!!!! Служител в банка се самоуби с два изстрела в главата (Заглавие във в-к "Континент")