Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По-добре да страдаш, отколкото да причиниш страдание. Цицерон
Разни 1,436 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, американецът и французинът пътували в един самолет. По едно време французина си изкарал ръката през прозореца и казал: - Ние сме във Франция. - Как разбра? - Пипнах Айфеловата кула. Минали 15 минути, американецът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в Америка. - Как разбра? - Пипнах Статуята на свободата. Минали 15 минути, българинът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в България. - Как разбра? - Няма ми го часовника... Проверка, по номера, на присъстващите в час по етика и право. Господине, мен защо ме пропуснахте? - Е, теб те знае цялото училище! Слънцето съблича жените по бански.Гинеколозите са по-силни от слънцето! Отиват американец, французин и българин на сафари в Африка. Вечерта се хвалят край огъня... Американецът: - Днес аз убих един слон и три антилопи. Французинът: - Аз - два жирафа и носорог. Българинът: - А пък аз само три носърчета. - Е, какви са тия носърчета? - попитали останалите. - Ами едни такива, как да ви ги опиша... На следващата вечер край огъня... Американецът: - Днес ударих лъв и две зебри. - Аз пък - леопард и антилопа, казал французинът. Българинът отново се похвалил с няколко носърчета. На третата вечер пак се хвалили, и когато българинът споменал за носърчетата, другите двама го попитали: - Обясни ни сега какви са тия носърчета... - Добре. Като си вървя из джунглата с пушката, изкачат от храстите едни такива черни, ръкомахат насреща ми и викат: - Но, сър! Но, сър! Съобщение на нудисткия плаж: - До госпожицата с голямия бюст! Престанете да минавате покрай пенсионерите,"Бърза помощ не може да смогне.