Двама приятели си говорят.
Единият държи лист и химикалка и пита другия:
-Искаш ли да правим тройка?
-Тройка с коя девойка?
-С твоята
-НЕ!
Драскайки на листчето, отговаря:
-ОК, без теб тогава.
Котарак и котка се ухажват в задния двор. Котаракът с копнеж я поглежда и измърква:
- Готов съм да умра за теб!
Тя се взира в очите му и пита:
- Колко пъти?