Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В затвора в 1 килия седят циганин и болен от проиказа. На болния му паднала ръката и я метнал през решетките. На другия ден му паднал носа. И него през решетките. На 3-тия ден крака и докато го изхвърлял циганина казал: "Тахъй бате ти ноо харабийската се изнасяш от тука!"
Любими Герои 3,363 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гид развежда туристи по палубата на боен кораб в пристанището. Той им посочва бронзова табелка на палубата. На табелката пише: "Тук падна нашият храбър капитан". - Нищо чудно - мърмори нервна стара дама. - И аз се спънах на това проклето нещо... Говорят си двама приятели. - Най-накрая дойде пролетта. Всичко е толкова красиво, всичко излиза от земята, всичко оживява ... - вдъхновено говори единият. - Пепел ти на езика, бе! Миналата седмица погребахме тъщата.. - троснато го пресича вторият. Стои Тринити на покрива на небостъргач: - Оператор, програма за управление на хеликопетр! - Момент, че нещо Google.com не се зарежда... Един младеж късно вечерта здраво се нашмулил във една дискотека. Вече към 3 часа той бил взел от всяка дрога по много. В един момент чува негова любима песен. Тръгва към дансинга да потанцува, но в следващия момент усеща, че двама го преследват. Тои не обърнал голямо внимание и продължил да върви. Във втория момент вижда как тея двамата се приближават и той решава да бяга. Излязъл от дискотеката и от няма накъде хванал едно такси... онея двамата се качили в една черна кола и тръгнали след него. Въпросният младеж със таксито успял да стигне някаде на високо във планините и шофьора му казал, че не може по напред. Той слязъл и продължил да бяга. След известно време се обръща и вижда, че онея двамата са го изгубили и решава най-сетне да се облекчи по голяма нужда във едни храсти, тъй като той още докато тръгнал от дискотеката устетил как го напира. Тъкмо клекнал и започнал най-хубавия му момент в живота, някой го потупва по рамото и му казал "...Абе шшш мой, не на дансинга моля те..." Клиент в инвестиционна компания: - Бих искал да вложа част от парите си в данъци, чух, че много скоро ще се покачат!