Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало, полицията ли е? - Да, какво се е случило? - Тук две момичета се бият за мен. - Младеж, какъв е проблема? - Грозничката побеждава!
Полицаи 3,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи..... Има ли някакъв природен закон, който разпределя щастието и мъката по света?! "Любимото ми животно е мъж" Водещата на "Нощен Магазин" Белла Белчева в интервю за в. Нощен Труд/2.Х.99 Ако лекичко се скарате с всички познати жени на седми март, ще може да спестите доста пари. - Защо си толкова тъжна? - Той замина, подари ми роза, и каза, че ще се върне, когато тя увехне. - Колко романтично! - Да, ама розата е пластмасова...