Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На море съм :-) ---- Върнах се, но защо толкова хора гласуваха с ниска оценка, това не беше виц, това съобщение беше за google, за да не минава излишно всеки ден;-)
Бисери 3,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

8 март - на практика единствения ден, когато мъжът разбира, че трябва да е моногамен... На космическата станция пристига турист. След някое време пита: — Всичко ми харесва, но само кажете, защо питейната ви вода е жълта? Успокояват го: — Не се притеснявайте, ние вече неведнъж сме я пили! - На последния митинг хвърляха яйца по кандидатите! - А аз чух, че е имало аплодисменти! - Да, при успешно попадение. Той беше толкова голям песимист, че дори усмивката му приличаше на цепнатина върху гроб... Бай ганьо бъргарина, бай ганьо американеца и бай ганьо турчина били на самотен остров.Нямали какво да правят, затова седнали да играят билот.По едно време дошло дяволче.Казало им, че ако познаят за кое число си мисли (от 1 до 100) ще им изпълни желание.Първи бил бай ганьо американеца.Той казал 36 и познал.Рекъл, че иска да се върне в Америка.Втори бил бай ганьо турчина и казал 1 и познал.Рекъл, че искал да се върне в Турция . Трети бил бай ганьо българина.Замислил се и казал 50 и познал.Дяволчето казало какво искаш да ти е желанието.Той казал я ги върни, че ни си доизиграхме билота.