Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На море съм :-) ---- Върнах се, но защо толкова хора гласуваха с ниска оценка, това не беше виц, това съобщение беше за google, за да не минава излишно всеки ден;-)
Бисери 3,143 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама шофьори се срещнали на тесен мост, но нито един от двамата не искал да отстъпи и да върне на заден, за да може другия да мине. Единият слязъл от колата отворил вестник и започнал да чете, като си мислел, че на другия ще му писне да чака и ще освободи пътя. Но другият излязъл от колата, седнал на бордюра и се провикнал: - Приятел, като прочетеш вестника, дай и аз да го погледна... Мъж и жена си говорят: Мъжът : Чалгата се слуша от ниско интелигентни хора. Жената : Е, аз не съм ниска. - Ало, тате! - Какво се е случило? - Без да исках уцелих с камък едно "Бентли". - Ама кой си ти! И повече да не ми се обаждаш, ясно! Реклама на гробище: „Първокласно гробище! Прекрасен изглед към морето! Абсолютен покой! Който е дошъл в нашето гробище, никога не е пожелал да го напусне!“ Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!