Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един чукча видял друг чукча и го попитал: - Какво е това в ръката ти? - Бумеранг. - И за какво ти е? - Ами не ми трябва. - Хвърли го тогава. - А... Ето ти го. Хвърли го ти. Аз целият се насиних, останах и без зъби.
Разни 1,758 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондинките се усмихват по време на буря? - Защото си мислят, че ги снимат! В болницата карат мъж с нож, забит между лопатките. Докторът в приемната съчувствено го пита: - Боли ли ви? - Само когато се смея. Докато на Олимпиадата в Китай гърмят допинг скандали, в секретни генетични лаборатории вече растат бъдещите олимпийски шампиони... - Защо блондинката се събужда сутрин с перушина в косата? - Защото е чула, че е здравословно да си ляга с кокошките. В съдебната зала се гледало дело за сексуален тормоз. Шефът на младата дама я преследвал, да му пусне. Адвокатът на защитата я помолил да каже на съдебните заседатели какво точно й е казал шефът й, но тя отказала, защото била много скромна и я било срам. Адвокатът я помолил да го напише, та съдебните заседатели да го прочетат. Написала тъжителката на един лист :"УЖАСНО ИСКАМ ДА ТЕ ЧУКАМ" и подали листчето на съдебен заседател номер 1. Заседател номер 2 бил страхотна мадама, а заседател номер 3 - мъж на средна възраст, който спял като пън. Номер 1 прочел и подал на номер 2, номер 2 прочела и подала на номер 3. Номер 3 прочел бележката, ухилил се все едно е спечелил от лотарията джакпота, намигнал на номер 2 и сложил бележката в джоба си.