Мъж и жена си седят и вечерят. Ядат гореща супа и жената от посърбвала малко. Мъжът както си ял, фанал лъжицата си, облизал я и ударил жена си по челото. Тя в недоумение попитала:
- Ма, мило, какво правиш, защо така?!
- СЪРБАШ!
Жената се поспряла за малко, осъзнала се и започнала пак да се храни, като този път гледала да не сърба. Но пак се испуснала и сръбнала един път. Мъжа веднага с пъргавината на котка, фанал лъжицата облизал я и прас - пак по челото на жента. Тя направло се шашнала от това и попитала:
- Мило какво правиш?!
- СЪРБАШ!
Въче жената потресана от този факт спряла да яде свила се така и не поглеждала към яденето си. Но мъжът хванал лъжицата облизал я и пак ударил женаси по челото с нея.
Този път жената направло не издържала и троснато попитала мъжа си:
- Е този път какво направих?!
- Само като се сетя как сърбаш!
Лежи една жена в реанимацията, почти умира… Внезапно чува глас небесен:
- Давам ти още 10 години живот!
Скочила жената от леглото и бегом към пластичния хирург. Направила си ринопластика, повдигане на лицето, блефаропластика, липосукция, всичко каквото се сетила! Наканила се тези десет години да ги изживее с кеф.
Тъкмо излиза от клиниката и - БАМ, един камион я размазва.
Душата на жената отлита и шепне:
- Господи, ама как така? Ти ми обеща още 10 години да живея!
Глас свише:
- Извинявай, не те познах!