Студент към Войник:
- По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек?
В.:
- По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек?
Студент пише писмо на баща си:
"$къпи татко,
$пешно ти $ъобщавам, че $ъм добре. Уча $е добре. Наи$стина не ми е $ъв$ем ле$но. Моля те изпрати ми $пешна телеграма. Ще $е радвам да получа изве$тие от теб.
Твой $ин."
Скоро пристига писмо от бащата:
"Синко,
Разбирам твоето НЕтърпение. НЕ прекалявай с учеНЕто. Ако ти стаНЕ много тежко, пиши пак, ако НЕ те затруднява и НИКОГА не се отчайвай. Винаги съм готов да ти помогна със съвети.
Баща ти."