Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На въпроса: - Има ли живот след смъртта? Той обикновено отговаряше така: - Ако и там няма, ще е много нагло!
Разни 2,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на изпит по кормуване: - Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! - Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! - Да, но седнахте на задната седалка... Една блондинка споделя с приятелката си: Отначало той ми се стори някак си грозоват, пълен и и плешив, но като ме покани на вечеря в скъп ресторант, качиму на новата си скъпа кола и ме заведе в огромната си вила разбрах, че вече го обичам. Една блондинка имала рошаво путе и мъжът й я изпратил в банята да го обръсне. Отишла тя и по едно време се чува: - Скъпи, какво правиш, като си бръснеш устните? - Ми подпирам ги отвътре с език.. - Тогава ще ми е нужна твоята помощ скъпи.. автор: Иво Иванов - Аз лично ще нося ли някаква съдебна отговорност, ако кажа на професионален убиец да ходи да си гледа работата? ---- - Защо рибата тон не тежи 1000 килограма? ---- - Защо диспечерите на земята си губят времето да говорят на пилотите на изтребители, след като знаят, че те се движат със свръхзвукова скорост? ---- - Някой някога виждал ли е облечена вода? ---- - Разумно ли е да се насърчава един ковач да ходи да забива гаджета? Отива дядо на лекар и споделя: - Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там... съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя... - И от кога така бе, дядо? - От утре, ако може чедо, от утре...