Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира пожарникарска кола за проверка. Оглежда документите, аптечката и т.н., и накрая пита: - Така... А пожарогасителят къде е?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две баби седят и си говорят. Едната казва на другата: - Пено ма, онуй дето го мислихме, че е оргазъм се оказа че било астма, ма!
Разни
03.10.2017
2,162 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО.....
Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор: - Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито! - А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! - пита новозавършилият любител шофьор.
Попитали Радио Ереван кой е изобретателя на първия високоговорител: - Ами как кой, Адам ествествено - отговорило радиото.
- Напускам те! Писна ми от твоите шеги за наднорменото ми тегло! - Стой! Не си отивай! Помисли за детето ни! - За какво дете? - Ама ти не си ли бременна?!
В една банка влиза човек с маска на главата. - Слагай парите в торбата! - Ама какви пари господине това не е банка за пари. - Ами какво има в сейфа зад теб? - пита той. - Сперма - отговаря красивото девойче. - Я отваряй, а вярно. Ами пий тогава. - Ама господине... - Пий казах. Девойчето отпива, след което човека сваля маската с думите - Видя ли бе Миме че можеш да гълташ...