Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вдигай платната! - Но капитане... Ние си имаме двигател. - Добре тогава. Вдигай двигателя!
Семейни 3,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл веднъж Христо Стоичков на хижа в планината. Времето било просто прекрасно - греело приятно топло слънце, въздухът бил изпълнен с неповторимия мирис на гората. В изблик на поетическо вдъхновение, Стоичков казал: - Ех, каква хубава утрин! А ехото по навик отвърнало: - Майката, майката... Американецът, французинът и бай Славчо си говорят кой как ще се отърве от тъщата си. Американецът разправя: - Аз ще й подаря голяма мраморна къща, с голям мраморен балкон и ще изпиля колоните, а на сутринта тя като излезе да подиша чист въздух, балконът ще се срути и тя ще загине. Французинът: - Аз ще подаря на тъщата Ягуар и ще прекъсна връзката към спирачките и тя сама ще си загине на пътя. Бай Славчо: - А аз ще отида в аптеката и ще купя 100 таблетки аспирин, ще ги занеса и ще ги варя додето не се получи една огромна таблетка аспирин. Ще я сложа на масата в кухнята и ще отида в банята. Тъщата ще влезе и ще каже "Я каква голяма таблетка аспирин". - А ти какво ще направиш? - Е как какво, аз ще изляза от банята с брадвата. В началото на всяко лято Чък Норис започва тренировка на ритници със завъртане извън дома си. Това е т.нар. сезон на ураганите. Баща ми винаги казваше "Никога не прави нещо, за което може после да съжаляваш." Мисля, че това е много добър съвет, затова си го татуирах на челото. Жоро пита съседа си : - Иване какво ще стане ако махнеш от една стена една туxла? Иван му отговаря: - Еми кво????? - Ми остава дупка в стената !!- викнал Жоро.