Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две прасета влизат в хотелска стая. Едното поглежда контакта в стената: - Ей... милото как са го зазидали!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Разкажете, подсъдими, как извършихте обира? - Какъв обир, господин съдия? Те сами ме помолиха. - Как така? - Ами, приближиха ме вечерта двама мъже и ми казаха: "Сваляй шапката и якето!". И аз ги свалих. От единия - шапката, от другия - якето.
Професионални
03.10.2017
3,442 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява в детската градина: "Уважаеми родители! Не вярвайте, моля, на всичко, което разказва вашето дете за детската градина! В замяна, ние ви обещаваме да не вярваме на всичко, което детето разказва за вас".
Една блондинка се качила на самолет и седнала в първа класа.Тогава дошла стюардесата погледнала билета на блондинката и и казала: -Госпожо, билета ви е за втора класа, а вие сте седнали в първа, моля преместете се. Блондинката казала, че няма да се премести. докато не стигнат Чикаго. Тогава стюардесата отишла при свой колега и му обяснила за случилото се. Той отишъл при нея, казал й нещо,а тя му отвърнала: - Благодаря ви господине, някой трябваше да ми каже - отишла и седнала в втора класа. Той отишъл при стюардесата и й казал: - Ето така се правят тези неща. Тя го попитала какво и е казал а той й отговорил, че казал на блондинката че първа класа не лети до Чикаго :D
- Защо художниците винаги слагат подпис на картините си долу вдясно? - За да може да бъде видян от ценителите на живописта и да не окачат картината наопаки.
Отишъл един евреин на гости в Ню-Йорк да види свой роднина, който държи там ресторант. Влиза в ресторанта, сяда, поръчва си. Идва неговият човек. - Изи, ти си страшен. Но кажи ми, как успя да накараш всичките тези китайци да говорят иврит. - Шшшт! Само на никой не казвай за това. Те си мислят, че това е английски...
- Какво става, когато Ян Кьолер иска да удари топката с глава? - Удря си главата в гредата...