Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Истинският кантар за жени не показва теглото, а излиза надпис: "Затова пък ти си най-красива!"
Бисери 3,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един рейс влязъл полицай. В този момент някой кихнал. Полицая попитал: - Кой кихна? Всички замълчали. Полицаят отново попитал: - Кой кихна? В този миг една жена се изправила и казала: - Аз кихнах! Полицаят възкликнал: - Наздраве, госпожо! В: Какъв е дипломатичният отговор на въпроса "напълняла ли съм"? О: Не мога нито да потвърдя, нито да отрека Бай Ганьо тръгнал на гурбет в чужбина. Стигнал и до Япония. Поработил там известно време и като си тръгнал японците от благодарност му подарили дърворезачка. Обяснили му, че това е последен модел и с нея може да нареже 40 кубика дърва без да усети умора. Върнал се бай Ганьо в България и след време отишъл в гората за дърва. Цял ден рязал, успял да нареже 20 кубика и се прибрал в къщи много уморен. На следващия ден станал по-рано, пак отишъл в гората и цял ден рязал без да почива. Успял да нареже 22 кубика и се прибрал капнал от умора. Обадил се ядосан на японците и им обяснил, че тяхната прехвалена дърворезачка не може да нареже повече от 20 кубика дърва на ден. Японците се разтревожили и изпратили комисия, която да провери на място какъв е проблема. Отиват японците с бай Ганьо в гората и той започва да реже дърва. След малко японците започват да говорят по между си: - Леле, този ако се сети да включи дърворезачката цялата гора ще нареже за един ден. - Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България? - А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание. Върви слепият Джо из гра­дината си и събира ябълки. На­пипва ябълката с ръка, вдига я и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталиите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: -Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина... - Кой аз? - стиска още по-силно. - П-педро. - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина... - Питам, кой Педро?! -и още по-силно стиска... - Н-немият П-педро...