Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри отишли на лов. По едно време както си ловували, започнало да вали. Те се качили в Черокито и газ. Изведнъж пуква някакъв бедняк на прозореца и чука. Мутрата отваря "Кво бе"? - Имате ли да ми дадете една цигара - казва бедняка. Мутрата вади Парламента и му хвърля цялата кутия и продължава 1-ва, 2-ра. След секунди бедняка пак му чука на прозореца. Мутрата отвара ядосан и бедняка му казва: - А имате ли огънче? Мутрата му вади Зипото и му ги хвърля. Дига джама и газ 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та... По едно време бедякът пак се показва на джама и мутрата вече бесен, сваля джама и вика: - Кво бе?!? А бедняка казва: - Е как какво, елате да бутнем колата...
Семейни 2,603 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана. Доктор към младеж: - Пушите ли? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Пиете ли? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Водите ли редовен сексуален живот? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Ще трябва да се откажете от всичко това ако искате да живеете. - Но докторе ?!?! Цигарите и алкохола - добре. НО СЕКСА?! - Е тогава се оженете. - ?!?!?! Защо ?! - Сексът ще ви омръзне много бързо. Преди да се оженим, бих искал да си призная за всички мои прегрешения, - казва мъж на годеницата си. - Но нали ми призна всичко преди седмица! - Да, скъпа, но сега имам по-нова информация! Строеж. Всички работят, само един седи и си пуши. Идва при него шефа: — Ти що не работиш? — Днес ми е секс ден! — Какво ще рече това? — Ами… таковал съм ви работата. Милен Велчев пред голяма група: - Дами и господа! Само за миналата година имахме половин милиард бюджетен излишък, а за тази година само досега вече е над милиард. съветник на Милен Велчев му прошепва: - Г-н Велчев, това са кметове, които са дошли да искат пари за щетите от наводненията. Милен Велчев: - Аааа...значи пари няма, чакаме евентуално от Европейския съюз