Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо блондинките ходят с тесни поли. За да могат да си затворят краката..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
- Защо спипаха медиците в последния скандал с бебе? "Радио Ереван": - Щото в медицинския институт са имали двойка по говорим латински език.
Радио Ереван
03.10.2017
4,554 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво е целувката? - Да целунеш девойка, е приключение. - Да целунеш съпруга, е задължение. - Да целунеш тъща, е подвиг.
Музикална теория за създаването на света В началото бе Мрак.И каза Господ "Тъмно е". И взе Господ неон и оцвети звездите в различни цветове.И каза Господ "Това е дискотека".И викна Той ангелите и им каза "веселете се и се забавлявайте." Първият ден бе РОК.И ангелите пиха,пиха,пиха създадоха Ева и измислиха секса. Вторият ден бе ДЕД МЕТАЛ.И ангелите пиха пиха пиха намериха дяволите и ги изнасилиха. Третият ден бе ЧАЛГА.И ангелите пиха пиха пиха пиха..... на сутринта Господ каза"Лошо нещо е махмурлука".После Той се огледа видя синьото небе и каза "Това е добре".И видя Той пухкавите облаци и пак каза "Това е добре" накрая видя жълтото петно и извика "Кой, по дяволите, ми изпи неона и препика оная планета ето там?"
Как се сбогуват известните писатели? "Айде и ще се видим в учебниците!"
Граничарското куче си лае, а караваната с наркотиците си върви.
Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва: - Ама, муцка, много щастлива изглеждаш! ! Какво се е случило? - Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна на вратата. Отварям аз, а там стои един готин пич и ме пита “Мъжът ти вкъщи ли е? ” Отговарям му аз, че го няма, а той ме взема на ръце, занася ме на спалнята и два часа прави секс с мене. …. Във вторник, пак звъни някой, отварям - същият пич. Пак ме пита “Мъжът ти вкъщи ли е? ” и когато му казвам, че го няма, пак ме взима на ръце, носи ме в спалнята и три часа прави секс с мене. Вчера, пак същото…Звъни се, отварям - пак същият пич. “Мъжът ти вкъщи ли е? ” “Няма го! ”. Пак ме взима на ръце, пак ме носи в спалнята и прави четири часа секс с мене…. . - Муцка, ама това е върха…. - Абе, върха е, обаче оттогава ме мъчи един въпрос. . - Какъв, бе? - К’во толкова иска тоя от мъжа ми…