Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо спипаха медиците в последния скандал с бебе? "Радио Ереван": - Щото в медицинския институт са имали двойка по говорим латински език.
Радио Ереван 4,554 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е целувката? - Да целунеш девойка, е приключение. - Да целунеш съпруга, е задължение. - Да целунеш тъща, е подвиг. Музикална теория за създаването на света В началото бе Мрак.И каза Господ "Тъмно е". И взе Господ неон и оцвети звездите в различни цветове.И каза Господ "Това е дискотека".И викна Той ангелите и им каза "веселете се и се забавлявайте." Първият ден бе РОК.И ангелите пиха,пиха,пиха създадоха Ева и измислиха секса. Вторият ден бе ДЕД МЕТАЛ.И ангелите пиха пиха пиха намериха дяволите и ги изнасилиха. Третият ден бе ЧАЛГА.И ангелите пиха пиха пиха пиха..... на сутринта Господ каза"Лошо нещо е махмурлука".После Той се огледа видя синьото небе и каза "Това е добре".И видя Той пухкавите облаци и пак каза "Това е добре" накрая видя жълтото петно и извика "Кой, по дяволите, ми изпи неона и препика оная планета ето там?" Как се сбогуват известните писатели? "Айде и ще се видим в учебниците!" Граничарското куче си лае, а караваната с наркотиците си върви. Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва: - Ама, муцка, много щастлива изглеждаш! ! Какво се е случило? - Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна на вратата. Отварям аз, а там стои един готин пич и ме пита “Мъжът ти вкъщи ли е? ” Отговарям му аз, че го няма, а той ме взема на ръце, занася ме на спалнята и два часа прави секс с мене. …. Във вторник, пак звъни някой, отварям - същият пич. Пак ме пита “Мъжът ти вкъщи ли е? ” и когато му казвам, че го няма, пак ме взима на ръце, носи ме в спалнята и три часа прави секс с мене. Вчера, пак същото…Звъни се, отварям - пак същият пич. “Мъжът ти вкъщи ли е? ” “Няма го! ”. Пак ме взима на ръце, пак ме носи в спалнята и прави четири часа секс с мене…. . - Муцка, ама това е върха…. - Абе, върха е, обаче оттогава ме мъчи един въпрос. . - Какъв, бе? - К’во толкова иска тоя от мъжа ми…