Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Български уестърн - роднини се напиват с ракия на някой празник, един вади брадва и убива друг, а останалите викат линейка и бият лекарите...
Други 1,895 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Осъждате се на глоба от 50 000 лева. надявам се това да ви откаже от манията да разбивате телефонни апарати. - Разбрано, гражданино съдия. Кажете, може ли да платя глобата с монети? МВР обяви, че спецполицаи не са били били никакъв фотограф. В противен случай, най-малкото щеше да е в болницата въпросния фотограф. Дете тича при баща си и пита: - Тате, тате, а знаеш ли какво е "Опера"? - Да, сине, това е един браузер... - Не, тате, не, това е когато всички пеят! Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го на сутринта и го питат: -А, Зайо ти що си БЕЗ шапка бе? - и бой На другия ден отново го срещат, обаче заека този път със шапка: -А, зайо, ти що си СЪС шапка бе? - и отново бой. Така няколко дена "Що си СЪС шапка, що си БЕЗ шапка" и бой! След време решили да сменят малко схемата и се наговорили: "Утре, като видим заека ще му искаме по една цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако не - защо без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари - едната с филтър, другата без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му викат: -Ей, заек дай една цигара! -С филтър или без филтър?- пита заека. Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и изревали: -А бе заек, ти що си БЕЗ шапка... Тръгнал Бербатов да излиза на терена на Уембли, но в тунела го спрял един от стюардите с думите "Изчакайте, господина е от Лондон"