Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо сте толкова угрижен? - Вие как щяхте да сте - имам пет дъщери и нито един зет! - А вие на мое място, имам една дъщеря и вече пети зет!
Семейни 2,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Рая се Събрали автолюбители и си говорят: Французина: - Купих си рено вдигнах му 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място. Германеца: - Купих си мерцедес вдигнах 250 км/ч. изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата. Италианеца: - Купих си ферари вдигнах 320км/ч. не можах да го управлявам излетях в едно дере и до там. Българина: - Изтеглих кредит, купих си голф и... умрях от глад ... В ТРОЛЕЙБУС ОТИВА КОНДУКТОРА И И ИСКА БИЛЕТА А ТЯ ВИКА ЩТЕ ТИ ЗВЪНА А КОНДУКТОРА ЩЕ ТИ ПРЪДНА Момчето пита плахо момичето : -А .. преди мен имала ли си момчета? -Оо,не!Имах 2 момиченца,но са при баба си. Иванчо закъснява за час. Влиза в класната стая и без да каже дума си сяда на чина. Учителката: - Иванчо, излез и влез както трябва! Иванчо, тръгва към вратата и мърмори: - Аз к`во, да не съм Windows... Една жена влиза в аптека и пита заеквайки: - И-и-звине-е-ете-е-е, Про-о-о-дава-а-ате ли ви-и-ибратори-и-и-? И продавачката казала: - ДА - Ка-а-ажете ми-и-и то-о-ога-аваа-а как се-е-е и-и-зключва-а-а-ат!!!