Боцманът нахълтва при капитана на кораба:
- Капитане! Имаме пробойна на кораба!
- Къде?
- На левият борд, под ватерлинията.
- А-а, няма страшно, там не се вижда...
Мис Евро 2012 си е сложила силикон. Видях снимки на новите й неща и ще кажа: "Еее, ама може ли такова нещо!" Толкова лошо са поставени, едната гледа към Полша, а другата към Украйна!