Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра отива в офиса със зачервени подпухнали очи. Шефът пита: - Репа, к`во си правил цела нощ, бе? - Мани шефе, цела нощ бех у гаджето и чуках. - Е, к`во се оплакваш, бе, направо си е било кеф, а? - Абе остави ти тая работа, тая не ми отвори!
Разни 1,644 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един таксиджия качил двама влюбени. По едно време се сетил, че е отворил прозореца и попитал: - Извинете, духа ли ви? - Не, засега само го държи - отвърнал младежа След Новогодишната нощ Снежанка и Дядо Мраз правят разбор.Тя: - Нищо не си спомням от снощи Дядо Мраз! Главата ме цепи ужасно. Кво стана? - Хм, кво стана. Последно в детската градина ти беше достатъчно фиркана, ама удари още три питиета. Тва дето танцува в началото около елхата е нищо, после прави ишерети на директора, пак нищо, ама страшния стриптийз, дето го извъртя на децата беше върхът! - Хм, а пък аз се чудя защо ми са пълни бикините с бонбони... В свободното си време Бойко Борисов четеше bezhaberie.com Знаете ли, защо на жените им са бели краката!? Цял ден стоят под "сливата" как няма да са бели!? - Имате ли нешо по психолигия на възпитанието на деца от 6 до 12 години? - Войнишки колан - кожен в добро състояние.