Три задръстени мутри си циклят в едно заведение и се опитват да изглеждат интелигентни. Първият казал:
- Аз мисля, че на Маркс има живот!
Вторият добавил:
- Да и аз дочух подобна теорема...
Третия, за да не се преебе, че нищо не е казал:
- Ми не знам, момчета, аз съм импотентен по тоя въпрос...
Мутра отива в офиса със зачервени подпухнали очи. Шефът пита:
- Репа, к`во си правил цела нощ, бе?
- Мани шефе, цела нощ бех у гаджето и чуках.
- Е, к`во се оплакваш, бе, направо си е било кеф, а?
- Абе остави ти тая работа, тая не ми отвори!