Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра отива в офиса със зачервени подпухнали очи. Шефът пита: - Репа, к`во си правил цела нощ, бе? - Мани шефе, цела нощ бех у гаджето и чуках. - Е, к`во се оплакваш, бе, направо си е било кеф, а? - Абе остави ти тая работа, тая не ми отвори!
Разни 1,645 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката пита Пиер: - Защо Карл Велики е измисли училището? - Защото нищо не е рискувал - вече е бил твърде голям, за да ходи на училище. Едно момиче се прибирало вечерта през парка. Само че по-едно време много му се допушило обаче нямало цигари. Видяла група мъже и ги помолила за цигара. - Добре само че ще направиш на всички по една свирка Какво да прави момичето, много му се пушило и им направила по една свирка.Дали и цигара. - А може ли и огънче? - Може ама ще трябва да ни направиш по още една свирка. Направила им по още една. Доволен един от мъжете и подава огънче и от тълпата се чуло: -А? Ани тати ти пушиш ли? - Осъждан ли сте и преди? - Да. Но това беше много отдавна, преди двайсет години. - И какво сте правили от тогава? - Бях в затвора. Украински учени са открили нов начин за употреба на пощенските кутии от района на Чернобил. Продават ги в Румъния като микровълнови печки. - Ходил ли си в Кипър? - Ходил съм... - А в Гърция? - Ходил съм... - И къде е по-хубаво? - Не знам. Навсякъде бях с жената и децата.