Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Димо и бай ти Славчо седят и си говорят за изкуство: - Ти художничка ебал ли си?
Семейни 2,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре. Кой би помислил, че фразата "Охо! Какъв ви е дълъг и голям!" може да се отнася само за моя служебен мейл. Коментар във форум: "Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен." Лекция по естетика. На катедрата стои статуята на Венера Милоска. - Кажете, какво най-много ви харесва в тази статуя? - пита професорът един от студентите. - На мен най-много ми харесват гърдите. - Вън оттук, перверзник! - А на вас какво най-много ви харесва?- пита професорът друг студент. - Бедрата. - Вън оттук...! Пита трети. Той само става и казва: - Излизам, излизам.. Един борец умрял. На надгробната му плоча приятелите му написали:"Едно голямо сърце и две яки ръце спряха да бият завинаги..."