Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Случайно да знаеш някой, който да си продава колата? - Знам един, след седмица-две задължително ще продава. - Да не си ясновидец? - Не. Просто много добре си знам колата, която му продадох завчера.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Бай Димо и бай ти Славчо седят и си говорят за изкуство: - Ти художничка ебал ли си?
Семейни
03.10.2017
2,281 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.
Кой би помислил, че фразата "Охо! Какъв ви е дълъг и голям!" може да се отнася само за моя служебен мейл.
Коментар във форум: "Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен."
Лекция по естетика. На катедрата стои статуята на Венера Милоска. - Кажете, какво най-много ви харесва в тази статуя? - пита професорът един от студентите. - На мен най-много ми харесват гърдите. - Вън оттук, перверзник! - А на вас какво най-много ви харесва?- пита професорът друг студент. - Бедрата. - Вън оттук...! Пита трети. Той само става и казва: - Излизам, излизам..
Един борец умрял. На надгробната му плоча приятелите му написали:"Едно голямо сърце и две яки ръце спряха да бият завинаги..."