Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакъв нещастник ходи из пустинята. Пясъци, пясъци... дни наред. По едно време вижда - вода. Втурва се натам с радостни викове: - Вода, вода! От водата излиза друг нещастник, с радостни викове: - Земя, земя!
Разни 2,210 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ода за Голфа (на мен си ми харесва) Правоъгълна кутийка без багажник - с колела, със моторче доста шумно набедено за кола. Майка му е костенурка, возиш се във него свит, то в Европа е ненужно, но у нас е супер хит. Захабена немска бричка и с дизайн на всъдеход, то купува се страхотно от дебил и идиот. Имидж страшен има, братко, внасяме го и до днес, и поне сме мазохисти мажеме се здраво с грес. Ремонтираме, но знаем, туй е здравата кола, и пред никого не ще признаем как е гадничко това. Хванеш ли обаче Голфа ще се друсаш здраво, знай, от цени и от павета пломбите ще ти изпадат май. Говорят си две приятелки: — Твоят мъж пуши ли? — Да, но само след секс. — А как е със здравето? — Смятам, че две-три цигари на година, няма да му навредят. - Добро утро, клавиатура! Искаш ли кафе? Скъпи жени! Пишем Ви ние мъжете. Хайде най-после да разрешим историческата несправедливост. От днес вие ще ни водите по ресторанти и нощни клубове, ще ни обличате, ще ни купувате скъпи парфюми, ще ни се оплаквате от резултатите на футболните срещи, ще ни возите в скъпи автомобили, и ще ни ги подарявате за рождения ден, ще ни водите в екзотични страни, с часове ще ни чакате пред магазините и фризьорските салони, и за всичко това само ще ни чукате! - У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш.