Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Според мен сексът е по-хубаво нещо от логиката, но не мога да го докажа.
Разни 2,559 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дебел, плешив мъж отива в агенция за запознанства и казва: - Нямате ли в компютъра някоя особа, която да не я притеснява моя вид, да не се интересува от моята професия и доход и да има големи цици... Служителката щрака по клавиатурата: - Хм...всъщност има един резултат....но за съжеление сте вие самия. Учителката пита Иванчо: - Иванчко, кой е царят на всички животни? - Директора на зоопарка! Бин Ладен: "Всички ме мислят за умрял. Благодаря Ви, д-р Енчев!" Забелязано е, че когато мъжа зарежда колата, в мнозинството от случаите преди да извади пистолета от резервоара го изтръсква... Форум на тема: " Какво е пълно фиаско?". Първи коментар: "Това е, когато вървите по тъмна уличка, а насреща минава една красавица. В този момент минава автобус и красавицата се качва на него. Прецакан си отвсякъде!" Втори коментар: "Това е, когато вървиш по тъмна уличка, а насреща минава един невроятен красавец. В този момент минава автобус и той се качва на него. Прецакан съм отвсякъде!" Трети коментар: "Не сте прави! Пълно прецакване е, когато вървиш по тъмна уличка, зад теб някакъв едър мъжага те следва, а автобуса, така или иначе, никакъв го няма..."