Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Писна ми ВЪЛКЪТ да яде козлетата - казала майката. - Деца, ще ми отворите вратата само ако ви кажа парола "Ям люти чушки". Разбрахте ли? Аз отивам на пазар и не зная кога ще се върна. Сега заключете и не пускайте никого. След известно време на вратата се почукало. - Кой е? - попитали козлетата. - Аз съм вашата майка! - казал ВЪЛКА - Парола. ВЪЛКЪТ не казал нищо, защото не знаел паролата и бързо избягал в гората. Той обикалял и обикалял и се чудил каква е тази парола. - Аз знам! - казала кукумявката. - Каква е? - попитал той. - Ям люти чушки. Не след дълго на вратата на козлетата се почукало отново. - Кой е? - попитали те - Аз съм вашата майка. - Парола? - Ям люти чушки. Едно от козлетата казало: - Да ми ядеш пишката. Ние имаме шпионка!
Семейни 3,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Закон и ред" не е име на сериал, а другите имена на двата крака на Чък Норис. Мутре се гледа в огледалото след бурен секс с новата си приятелка и си вика: - Ех, ако беше с 1 см по-дълъг, щях да съм цар. А приятелката му лежеейки гола в леглото му казала: - Ако беше с 1 см по-къс, щеше да си царица! - На какъв тарифен план си? - На доста пъклен... Учените смятат, че началото на Вселената е поставено от Големия взрив. Прави са - Чък Норис имал газове... Дядо и внуче събирали листа в двора.Хлапето видяло червей, който се опитвал да се скрие в дупката си, но не успявал. Внукът рекъл: - Дядо, ще ми дадеш ли 100 кинта, ако напъхам червея обратно в дупката му? - Няма да стане. Той е мек и се извива. Внукът бил инат, изтичал вкъщи и взел флакон с лак за коса.Напръскал червея,разтегнал го и изчакал докато се втвърди, а после с лекота го пъхнал в дупката му. Дядото набързо броил на хлапето 100 кинта, грабнал флакона и бегом вкъщи... След половин час...прочети още http://adf.ly/q8f4l