Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И каква е поуката от приказката, деца? Не говорете с непознати! Ето, Вълкът още щеше да си е жив и здрав, ако не беше се заговорил в гората с непознатата с червената шапчица.
Разни 2,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена пътува в препълнен автобус. Внезапно си бърка в чантата и казва: -Яйцата,...чадъра,... перуката....Всичко е тук. След известно време пак притеснена си бърка в чантата: -Яйцата,...чадъра,... перуката....Да, всичко съм взела. Отекчен мъж до нея и казва: - Госпожо, престанете да ми бъркате в гащите, забравила сте си ЧАНТАТА! Бойко Борисов прие оставката на Божидар Димитров. Сега чака и Гоце да направи същото. Летял си Батман из Готъм Сити и гледа на един небостъргач - Жената Котка, разкрачена, без гащи, опряла се на лакти и пъшка. "Е сега ми е късмета", помислил си Батман. Засилил се, в движение разкопчал гащите, извадил атрибута и аха да се наниже на Жената Котка, надянал се на нещо много по-тясно отколкото очаквал. "Уф!" изпъшкал Батман. "Ох!" изпъшкал Невидимия Човек! Жена се кара на мъжа си – пияница: — Не разбирам как може по цял ден да стоиш в кръчмата! — Ами… защо тогава обсъждаш неща, които не разбираш? - Твоя мъж с какво се занимава? - С бира. - Произвежда или търгува. - Купува и пие.