Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Помогна ли ти екстрасенса? - Просто ужасно ми помогна! Мъжът ми се върна! - Нали това искаше? - Да, но се върна първия ми мъж! Покойника!
Черен хумор 1,783 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияни се опитват да вървят, единият лази на четири крака, а другия се придържа към една ограда. По едно време този, който се държи за оградата пита другия: - Ти мене уважаваш ли ме? - Гордея се с теб! - развълнувано отговаря пълзящият. Двама приятели си говорят по телефона: Казах ли ти вече, че минах на БОБ*? Уфф, казвай ги по от рано такива роботи, защото вчера след като си замина се наложи да проветрявам до сутринта. БОБ* - новата мобилна услуга на Мтел Отиват две русенки на море, да забиват пичове.Започнала ваканцията, и още на първата вечер двама софиянци ги заковали.Единият, придърпал едната, другия другата.Пили, яли и се веселили. Дошло време за секс, и всеки дръпнал мадамата в стаята си.На сутринта, излиза едната мацка от хотела, и гледа другата с подути очи от плач седи пред вратата, на другата стая. -Лелеее, муцка, какво правиш тука бе? Оная хлипайки и отговаря: -Софияниц! Ша ма ибе, в устата... Мирси, казвам аз на таквъз любов. - Скъпи, на детето му свършиха памперсите, моля те купи. - Какви ти памперси, като интернета не сме си платили!!! Чука се на вратата: - Кой е? - Полиция! Отворете! - Защо? - Трябва да поговорим. - А вие колко човека сте? - Двама. - Ами говорете си...