Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Давид написал е трилогия, да биеш чикии е хамалогия.
Тъпизми 2,755 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Бабо Мравке,де така? -Тичам Щурчо за трева.А ти де с таз спринцовка? -Днес калинката се боцка та съм канен за другар. -А когато сняг запръска,що ще чиниш ти зимъска? -Е,срам не срам,ще поискам аз от твоя паркизан. -Аз пък няма да ти дам,ги ди дърти наркоман! Вуте и Пена си говорят: - Абе Пено, туй делтапланера е много хищна птица… - Що бе? - Пет пъти го пушках доде пусна човека… - Виждаш ли миризмата? - Не в момента. Учителката по физика казала на всички ученици да донесат в клас по едно електронно устройство с цел онагледяване на урока. Иванчо донесъл временния пейсмейкър на дядо си. - Какво каза дядо ти, когато му взе апарата? - попитала учителката. - Каза: Хръъ.... - отвърнал Иванчо. Влязъл клиент в ресторант и си поръчал кафе. Сервитьорът донесъл кафето, извадил от горното джобче на сакото си една лъжичка и му разбъркал захарта в чашката. В този момент клиентът забелязал бял конец на панталона му. - Господине, имате бял конец на панталона си - предупредил го той. - Знам - отговорил сервитьорът. - Нашият шеф е много взискателен и ни е забранил, като ходим в тоалетната, да се пипаме там, затова аз съм го вързал с конеца. - Ами с какво го прибирате?! - озадачил се клиентът. - С лъжичката - отговорил сервитьорът и посочил към джобчето на сакото си.