Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво са виновни прасетата, че хората правят такива "свинщини" ?
Бисери 2,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приемат Иванчо в пионерска организация. Явява се той пред комисията и отговаря на въпросите й: - Как се учиш? - Отличник съм! - На старите хора помагаш ли? - Естествено! - Служиш ли за пример на съучениците си? - Разбира се! - С кого живееш? - С една от трети "Б" клас... Доктор изписва двама луди: - Ако усетите, че другият не се е възстановил напълно, се обадете да си го приберем. Лудите се върнали в апартамента си. Преди да си легнат, единият казал: - Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Другият веднага се обадил в лудницата: - Ало, докторе, Пешо ми виси над главата и твърди, че е нощна лампа. - Ами, ти не му обръщай внимание. - Е, да, но аз не мога да спя на светло! Той отиде в травматологията, узна, от какво хората най-често получават тежки травми, и чак после купи дарък за рождения ден на тъща си. В края на годината счетоводител на една обикновена фирма с най-обикновени служители се хвърлил от 13-тия етаж и станал на пихтия. Но служителите от офиса го събрали и съживили. Все пак от него зависела 13-тата заплата, премиите за четвъртото тримесечие, премията за цялата година, а и самата заплата за месеца. Един се славил,че харесвал всички жени само когато е пиян.Веднъж му довели една изключително грозна и го питали:Е,харесва ли ти?Той отвърнал:Незнам,толкова много алкохол не мога да изпия!!!