Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Пушкин се движел във висшето общество и движел там и жена си."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Повече от 20 процента от жените причисляват себе си към 3-те процента най-красиви жени.
Бисери
03.10.2017
1,950 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хванал стареца златната рибка, тя му казала с човешки глас: - Спирай пиенето, дядо, стига с тази ракия! Вече с рибите си почнал да си говориш.
Един човек се родил с три мъди вместо с две. Обаче дошло лошо време, няма пари, кво да прави ... Отива в кръчмата и вика на кръчмаря: - Хайде на бас, че мойте мъди и твойте са общо 5. - Не може да бъде - рекъл му кръчмаря, хванали се на бас, отишли в тоалетната, броили, 5 са. Няма как, кръчмаря го черпил една голяма. Нашия излиза от кръчмата и вижда дядо поп. Доволен, решил да си направи майтап с него и му рекъл: - Дедо попе, айде на бас, че мойте и твойте мъди са 5. Дядо поп го погледнал, прекръстил го и му рекъл: - Чедо, ти без мъди ли си?
- Иванчо, вярно ли е, че си играеш с Марийка само, защото има много пари? - Не е вярно!! Играя си с нея, защото нямам нито стотинка.
Малко момиченце влиза в магазина и казва: - Шест бири. Продавачката се навежда към хлапето, което едва се подава над тезгяха: - А ще можеш ли да ги донесеш до вкъщи? - И аз това се чудя... Ще взема да изпия двете още тука да не ги мъкна.
Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време и станало мъчно за майка й, но нямала пари за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и й казал "Давай!" Тогава блондинката започнала да вика: - Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?