Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама луди гледат луната: - Мислиш ли, че там живеят хора? - чуди се единият. - Много ясно! - отговаря другият. - Не виждаш ли, че свети?
Разни 1,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се подава молба за напускане? - Молба за напускане трябва да се дава, отваряйки вратата на шефа с крак. Докато Бойко Борисов днес разказваше: "че в европейския доклад, относно МВР, оценките са повече от добри стана още едно убийство линк Б.Б. (линк Бум-Бум) Веселин Топалов пътувал в 22-ра линия на русенския градски транспорт. Автобусът бил много натъпкан, игла да хвърлиш нямало къде да падне. И точно пред Веско пътувала 18 годишна ученичка от английската гимназия. И на един завой тя залитнала и за да не падне се опряла без да иска до интимното място на Веско. Тя веднага се отдръпнала притеснена: - Извинете много - казала тя смутена. - А-а-а няма извинете, аз съм шахматист, а при нас бутнете ли фигура веднъж играете до край!!! Не забравяйте трите Да. . . , да уважаваш себе си, да уважаваш другите, да носиш отговорност за постъпките си. А когато губиш, не губи онова, което си научил. Класическа ситуация - Трабант се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така е мъртъв, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините.....Накрая оглежда, какво е направил, сяда в Трабанта и си заминава. В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва: - Ебаси, а представяш ли си, к’во щеше да стане, ако ние го бяхме ударили тоя...