Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаеш ли, най-добре ще е да се разделим. - Защо? - Как да ти кажа...не искам да те обидя, но не бях срещал толкова глупаво момиче, като теб. - Защо? - Просто не съм срещал друга като теб през живота! - Защо? - Уф!...
Разни 1,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Очаква се да пристигнат 2000 виетнамци в България, за да работят в строителството. Бездомните кучета са в паника. Майка пуска детето си да си играе из парка, и по едно време го гледа, че лапа някакво червейче: - Не! Недей! - впуска се тя към него. - Защо? - пита хлапето. - Ами... Това е малко червейче, то си има родители, представи си какво ще стане - ще излязат след малко майка му и баща му да го търсят, а него го няма... - Няма да излязат. - Защо? - Аз и тях ги изядох. Мъж влиза в заведение, сяда на бара до една едра изрусена жена и предлага да й разкаже виц за блондинки. Дамата го поглежда настървено: - Виж к`во, висока съм 1.90 м, тежа 98 кг и тренирам бокс. Тая русата до мене е 2.10, тежи 130 кг и тя тренира. А оная до нея, 2.30 м, 160 кг и е адски добра боксьорка! Еее, все още ли искаш да ми разкажеш виц за блондинки? - А, не, не, защото ще ми се наложи да го обяснявам три пъти. Мъж се обяснява на жена си: - За теб бих отишъл и на края на света, но само ако обещаеш да стоиш тук! - Добър вечер! Сержант Иванов. Шофьорската книжка и документите на автомобила? - Добър вечер! Заповядайте. - Така...автомобилът не ваш? - Да, не успях да го прехвърля. - А пълномощното къде е? - Няма.. - Без пълномощното имате право да управлявате автомобила само в присъствието на неговия собственик. - Той присъства. - Къде е? - В багажника.