- Свидетелю, познавате ли подсъдимия?
- Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка.
- Кога беше това?
- Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа…
- Знаеш ли, най-добре ще е да се разделим.
- Защо?
- Как да ти кажа...не искам да те обидя, но не бях срещал толкова глупаво момиче, като теб.
- Защо?
- Просто не съм срещал друга като теб през живота!
- Защо?
- Уф!...