Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена получила инфаркт. Веднага я откарали в болница, но по време на операцията, духът на жената срещнал Господ. - Изтече ли времето ми? - Не още, остават ти още 43 години, 2 месеца и 8 дни живот - отвърнал Господ. След известно време жената се възстановила и решила да си направи пластична операция на лицето и липосукция. Сменила и цвета на косата си. След всичко това, тя излязла от болницата с твърдото решение, че ще изживее щастливо остатъка от живота си. Но докато пресичала улицата, една линейка блъснала жената и тя отново се изправила пред Господ: - Нали ми каза, че ще живея още 40 години? Защо не ме спаси от линейката? Господ отговорил: - Не те познах.
Разни 1,846 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Значи, докторе, вчера пихме водка с едни приятели. Като свърши, почнахме да пием вино. Като изпихме виното - намерихме един коняк и него го изпихме. После дойде един приятел и донесе каса бира. А после се натрових от някакви бисквити. Пред блок има кола с бележка на нея: "Махнал сам CDто, акомулатора е изтощен, бензина сам източил и сам взел всичко ценно, не виждам смисал да я крадете". На другия ден открива на колата друга бележка: "Тогава не виждам за какво са ти джанти". На брега на река стоят двама мъже: дебел и плешив. А във водата ги наблюдават два крокодила:мъжки и женски. Мъжкия крокодил: - Сега ще го хапна дебелия. Бая месо и сланина има. Женската, презрително: - Хапни по-добре плешивия. В него има много тестостерон! - Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи! Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно.