Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сливенски циканини срещат казанлъшки цигани и ги питат: - Как сте, бе мангали? Казанлъшките отговарят: - Вий сте мангали, ние сме ман’Сали!
Разни 2,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане на системния администратор: - Не отварям Гугъл. - Свети ли ламичката на мрежовата карта? - Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод. - Ъъъъ, явно не е при вас проблемът. Заради кризата изгубих работата си, преживявам четвърти месец на единия хляб и сладък чай. Вчера се порових из шкафа, намерих половин килограм боб и две глави лук. Реших да си направя боб. Чистя си аз боба, а малка хлебарка притичва към мен. Бедната, от глад даже не се страхува от стопанина. Не я убих, като сварих божа, капнах й малко и на нея. Сега си седя и й капвам от сладкия чай. А хлебарката стана съвсем питомна. Яде почти от ръката ми. Чък Норис може да "пачне" всяка една игра само като сложи своя снимка в директорията на играта! Спасителят на плажа крещи през мегафона: - Лодка 99, връщайте се! Лодка 99, връщайте се веднага! Приближава се негов колега и му казва: - Но нашите лодки са само 70! - Лодка 66, проблем ли имате!? Табела в бар: Реалността е илюзия, породена от липса на алкохол