Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двойка пенсионери попадат в рая. Слънцето свети, птичките пеят, красота, сърцето се радва. Дядото обаче е недоволен и обяснява на бабата: - Ако не беше тази идиотска диета, дето я предписа оня идиотски лекар, още преди две години щях да съм тука...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Седят двама програмиста, разглеждат снимка на девойка: - Тя ли ти е първата? - Не, нулева ми е.
Програмисти
03.10.2017
2,865 прегледа
Следващ →
Още вицове
Манго се прибира в къщи и казва на манговица: - Научих как се прави френска любов. - Как? - Ами ти ми го лапаш, а после аз те лижа. Искаш ли да пробваме? Духала манговица и по едно време рекла: - Айде сега ти да ме лижеш - и легнала с разтворени крака. Манго разпъдил мухите погледал, погледал и попитал: - Да те пазя ли ма? - Не. - Буааааа...
Колкото по-малко обичаме жената, толкова по-здраво растат рогата.
Една жена цял живот успяла някак си да остане девствена и поискала, като умре, да напишат на гроба й "Born as a virgin, died as a virgin. " Умряла, погребали я, но решили, че това е прекалено дълго и написали накратко "Returned unopened. "
Един полицай си пътувал с колата и си слушал радио. По едно време по радиото съобщили: - Вие слушате радио "Минус". А той си казал: - Баси, тези от къде знаят какво слушам аз?
Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно... Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена... - Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! - Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено???