Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Извинявай, бабо, ще ми кажеш ли как да стигна до болницата? - Още веднъж ми кажи "бабо" и тутакси ще се намериш там.
Разни 1,901 прегледа
Следващ →

Още вицове

САЩ - това са санитарите на планетата: те нападат слабите и болни страни. В каубойското училище: -Иванчо, колко е 2+2? - пита учителя -каубой. - 5... - Нищо не знаеш! БУМ!!! - Марийке, колко е 2 + 2? - повтаря се въпроса. - 3... БУМ!!! - Нищо не знаеш! - ...4 - отговаря Маринчо. БУМ!!! - Много знаеш! - Защо го убихте г-н Каубой? - пита Джон. БУМ!!! - Много питаш! Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз - гладен, гладен… Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката. - Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен? - Да се махаш оттук! А очите му излъчваха ли излъчваха доброта… - Защо за охрана на парите на вашата банка наемате хора, меко казано, не от най-умните? - После по-лесно ги хващаме. Попитали радио Ереван: - Защо във филма Титаник са дали главната роля на Леонардо ди Каприо, а не на Брус Уилис? - Защото ако я бяха дали на Брус Уилис той щеше да спаси кораба. - А защо тогава не са я дали на Арнолд Шварценегер? - Защото той щеше да спаси всички пътници да потъне с кораба и докато потъва да вдигне палец и да каже: I’ll be back!