Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива на доктор един авер и казва: - Докторе имам мускулна треска на ануса. - Стига ве, не си наред, нема такава диагноза - му казва докторът. - Е, аз ти казвам, че имам мускулна треска на ануса! - Е как стана тва? - пита докторът. - Еми бях при едно маце, ма откъде дойде мъжът й и като ни хвана, че като ми бръкна в задника... - Е то от тва не се хваща мускулна треска - констатира лекарят. - Да, ама той ми бръкна и ме държа така от 6-я етаж...
Семейни 3,366 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо семейство с проблем - мъжът много бързо свършва, не върши работа на стопанката, нея я хяпят гащите много, иска си душата мила,накрая му рекла: -Оправяй се до месец, иначе - развод! Ходил нашия по баячки, екстрасенси, виагри и т.н. Накрая отишъл при най-скъпия сексолог. Прегледал го специалистът и му рекъл: -Здрав, прав си, всичко е на психическа основа, ще те хипнотизирам и си о.к. Започнала хипнозата, приспал го той и му внушава: -Отиваш на ресторант, сядаш на масата, чакаш келнера. Идва, носи менюто. Аперитив със салата. После основно ядене с вино, после десерт, накрая кафенцето и се празниш! Събудил го и го изпратил да върши работа. Пристига нашия и скача върху жената. -Сега ще те скъсам. Тя радостна хайвана, запретнала бели баджаци и нашия почнал да прави срамни движения напред назад и говори на ушенцето на жената: -Ето влизам в ресторанта, идва сервитьора с менюто и ееето и кафенцето идва! Каква е разликата между бирата и пикнята? Около половин час. Двама заекващи се пресрещат на супер тесен мост, единият е с куче: - Мръ-ъ-ъ-ъ-дни с-с-с-с-е, да мина.. (казва заекващият с кучето) - Н-н-н-н-ням-м-м-ма, т-т-т-т-и се мръдни, да мин-на аз. - Аб-б-б-е, мръдни се, инач-е-е щ-т-т-те ти пусна кучето си,б-б-б-е!!! - Няма, пус-с-с-скай го.. Човекът с кучето решил да стресне втория и вика: - Куче, ф-ф-ф-ф-фас! И кучето "б-б-б-б-б-бау" Двама стари ергени си говорят и стигат до темата за готвенето. - Ти как се оправяш с готвенето? - Ами горе-долу, измислям там някакви манджи. - Нямаш ли готварска книга? - Абе имам, ама те все едни фантастики там... - Защо? - Ами всичките рецепти почват с "Вземете една чиста чиния..." Учителката по биология: — Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: — А къртицата откъде знае колко точно тежи?