На един мъж се наложило да му ампутират ръката. Естествено много искал да си има ръка и помолил доктора да му присади нова. Докторът разполагал само с женска, но какво да се прави, присадил я.
След време докторът среща пациента и го пита:
- Как е новата ръка?
- Всичко е добре докторе, но постоянно ми седи в боксерките...
От женски форум:
"А моят приятел си е измислил много смешен начин да си пере чорапите. В бутилка от вода от 5 литра пълни с гореща вода и няколко лъжици прах за пране, после затваря плътно капачката и качва бутилката в багажника на колата си, и цял ден се вози с нея. После разправя, че остава само да се изплакнат.