Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По-добре да ме споменават цял час на майка, отколкото с едноминутно мълчание.
Бисери 3,304 прегледа
Следващ →

Още вицове

Финансовата криза набира скорост и у нас, предават осведомителните агенции, тройната коалиция е пред разпадане... Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата ! Жена изпраща мъжа си на риболов и му поръчва: - Ако щуките са скъпи, купи по-добре шаран или каракуда. Иванчо и Марийка искали да си правят деца. Но на Иванчо му бил малък, а на Марийка и били малки и решили да отидат и да споделят с доктора. И: Докторе имаме проблем! Д: Какъв проблем имате? И: С марийка искаме да си направим деца, обаче на нея циците и са малки, а на мене х/уя ми е малак. Д: Имам едни хапчета които могат да жи помогнат, но трябва да ги пиете едно по едно докато получите желания резултат. И: Добре докторе, ще ги вземем. Д: Ето ги и като се приберете ги пробвайте. По патя докато се прибират Иванчо казва на Марийка И: Марийке да си разделим хапчетата и да ги изпием? М: Нали доктора каза да ги пием едно по едно !? !? И: Нали искаме да ни пораснат? М: Да, добре. Като се прибрали ги изпили. М: ИВАНЧО КЪДЕ СИ "марийка плувала в гърдите си" И: ЧАКАЙ МА 105, 106, 107, 108, 109, 110 "навивал х/уя си на ръката" - Братле, защо си толкова ухилен? - Нашмъркал съм се! - Откъде го взе? - Ченгетата ми го подхвърлиха при обиска!