Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бабите ни може и да не знаят що е туй - ФЕЙСБУК, ама и ние едва ли ще доживеем да разберем що е туй - ПЕНСИЯ.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама мъже разговаряли за жените си. Единият казал: - Жена ми е ангел! - А моята е още жива - казал другият.
Семейни
03.10.2017
3,088 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали българина като прави секс дали партньорката му вика. Той отговаря : -Ми вика като свърша се бърша от пердето .
Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите - всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител... Шофьорът пита: - Мога ли да си продължа? Катаджията: - Ами ако не се чувствате гузен... моята заплaта е 350 лв...
- Защо сравняват рейтингите на Гоце или ББ с рейтинга на Слави? - Защото всичко е шоу.
- Каква била дилемата пред родителите на Питър Крауч, когато го видели за първи път след раждането му? - В детската кошарка ли да го сложим или да го затворим в клетка?
Киркор и Гарабет отиват на представление в Русия... амаа на т`ва представление пускали само кореспонденти. Киркор сложил една точка по средата на името си (Кир.Кор) и станало Кирковски Кореспондент, пак Гарабет дет да я слагал таз точка нищо не излизало. Настанили Киркор както подобава, а Гарабет го изръчкали на арената, дали му една шпага и червено наметало и му пуснали един бик... Бягали, праили, стрували, по едно време бикът се подхлазва и Гарабет го намушква със сабята... След представлението Киркор пита Гарабет: - Абе, Гарабет, аз ко бях на твое място щях да се насера от страх... А Гарабет: - Ми, ти, на кво си мислиш че са подхлъзна бика!?