Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Програмист казва на момиче: - Сънувах те! - Еротичен сън? - Не, обикновен. - А как въобще ги различаваш? - Еротичните са с разширение *.JPG
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама мъже разговаряли за жените си. Единият казал: - Жена ми е ангел! - А моята е още жива - казал другият.
Семейни
03.10.2017
3,089 прегледа
Следващ →
Още вицове
Решил един българин да участва в конни надбягвания, които се провеждат пред кралицата. Отива човека, печели - второ място. Обявяват наградите. - Класиралият се на пето място печели 50 000 лири. Българина откачил: - Леле, щом пето място печели толкова... Малееее... Аз, колко ли ще взема? - Четвърто място - 100 000 лири. - Оле майко, този на четвърто - 100 000, ами аз.... - Трето място - 250 000 лири. Нашият изтръпнал в очакване. Обявяват неговата награда: - Второ място - целуване ръка на Кралицата! Човека побеснял и извикал: - Е..х таз кралица. От трибуната се чува глас: - О, съжалявам, господине. Това е за първо място.
Седят две блондинки е едно кафене. На едната звъни телефона, но тя не отговаря. Другата: - Отговори, де! - Не звънят на мен. - А на кой? Нали това е твоя телефон? - Но аз не съм казвала на никой, че съм тук!
17 блондинки стоят пред една дискотека.Минава една брионетка и пита: - Защо не влезете? А те отговарят: - Защото не пускат под 18.
Един пиян си забива ключа в стълб, а покрай него минава трезвен човек и казва: - Моля ви господине недейте така, тове е стълб а не жилищен блок. Пияницата: - На кой ги распраяш тес улаа! Я гледай, на втория етаж свети.
Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен.... КОМАР!