Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мъже разговаряли за жените си. Единият казал: - Жена ми е ангел! - А моята е още жива - казал другият.
Семейни 3,088 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали българина като прави секс дали партньорката му вика. Той отговаря : -Ми вика като свърша се бърша от пердето . Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите - всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител... Шофьорът пита: - Мога ли да си продължа? Катаджията: - Ами ако не се чувствате гузен... моята заплaта е 350 лв... - Защо сравняват рейтингите на Гоце или ББ с рейтинга на Слави? - Защото всичко е шоу. - Каква била дилемата пред родителите на Питър Крауч, когато го видели за първи път след раждането му? - В детската кошарка ли да го сложим или да го затворим в клетка? Киркор и Гарабет отиват на представление в Русия... амаа на т`ва представление пускали само кореспонденти. Киркор сложил една точка по средата на името си (Кир.Кор) и станало Кирковски Кореспондент, пак Гарабет дет да я слагал таз точка нищо не излизало. Настанили Киркор както подобава, а Гарабет го изръчкали на арената, дали му една шпага и червено наметало и му пуснали един бик... Бягали, праили, стрували, по едно време бикът се подхлазва и Гарабет го намушква със сабята... След представлението Киркор пита Гарабет: - Абе, Гарабет, аз ко бях на твое място щях да се насера от страх... А Гарабет: - Ми, ти, на кво си мислиш че са подхлъзна бика!?