Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера беше много сълзлива серията на "Вип Брадър". - Сценарий, какво да се прави...
Разни 2,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонът звъни: - Ало,рецепцията ли е ? Елате да помогнете! Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж. - Че аз с какво мога да ви помогна? - Този ваш скапан прозорец не може да се отвори! Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн! Само в България може да учиш платено, да се лекуваш платено, а да работиш безплатно...и да се върнеш от болнични с тен. На басейна. Треньор по плуване към друг: - Нещо не разбирам: той така нетехнично плува или така технично потъва? Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка: - Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими... - А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?