Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пинокио ронеше едри сълзи смола, защото татко Карло се прибрал с брадва в ръка и казал: - Съжалявам сине, но синоптиците прогнозират люта зима!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Вчера беше много сълзлива серията на "Вип Брадър". - Сценарий, какво да се прави...
Разни
03.10.2017
2,097 прегледа
Следващ →
Още вицове
Телефонът звъни: - Ало,рецепцията ли е ? Елате да помогнете! Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж. - Че аз с какво мога да ви помогна? - Този ваш скапан прозорец не може да се отвори!
Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн!
Само в България може да учиш платено, да се лекуваш платено, а да работиш безплатно...и да се върнеш от болнични с тен.
На басейна. Треньор по плуване към друг: - Нещо не разбирам: той така нетехнично плува или така технично потъва?
Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка: - Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими... - А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?