Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поздрав по радиото: Погребална Агенция "Живот и здраве" поздравява Пенсионерски Клуб "Вечна младост" с песента "И вие при нас ще дойдете".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Тя беше толкова примерна, толкова разумна, толкова високонравствена, че ми се искаше да я налея с бутилка коняк и да видя какво ще се получи...
Разни
03.10.2017
1,799 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има две причини, поради които не разрешавам на приятелката ми да кара моето Porsche: 1. Нямам приятелка. 2. Нямам Porsche.
Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълняпо едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител -"Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той. Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа.
Някаква баба отива в аптеката: - Извинете, имате ли калиев йодид? - Не, имаме цианид. - А каква е разликата? - Ами по-скъп е с десет стотинки
Обява: Курс по възстановяване имиджа на делова жена след фирмено парти!
- Зима е. Студ сковава земята навред. Вълци се чукат на лед. - Абе, Иванчо, не ти ли е неудобно бе? - Ами неудобно им е, другарко, лапичките им се пързалят.