Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гледам, че шефът ми си е сложил статус във Фейсбук "Болен съм", дотук 28 човека са кликнали "Харесва ми"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Футболен коментатор Топката се движи ниско по тревата и състезателят я спира с гърди!
Разни
03.10.2017
2,241 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели разговарят : - Как върви любовта и секса ? - Направо трагедия ! Иде ми да посегна на себе си ! - Какви ги приказваш ? Не си заслужава да се самоубиваш за една жена ! - Не бе ! Мислех да си направя чикия !
- Зашо плачеш? - Хлебарките ме измъчиха, купих уред, който гони от дома паразитите... - И какво? - На хлебарките не действа, а мъжът ми замина...
По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И кво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. - Кво си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".
- Знаеш ли кой е най-щастливият човек в света? - Не. - Владиката, бе! - Защо? - Ами всеки ден вижда началника си разпънат на кръста.
Парламента. В кулoарите си шепнат двама депутати: - Имам голям проблем - след секса се оказа, че презерватива е останал вътре... - Не се притеснявай, ще отидеш да сереш и той сам ще си излезе.