Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поръчка към сервитьорка: "Един Jim-Beam..." Отговор : "Такъв джин немаме..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Попитали детето на един програмист: - Ти познаваш ли животните? - Да. - А какво казва кученцето? - Бау-бау. - А котето? - Мяу-мяу. - А мишлето? - Click-click.
Програмисти
03.10.2017
3,301 прегледа
Следващ →
Още вицове
Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри: - Моят принтер започна да печати лошо! - Вероятно трябва да се почисти. Това ще ви струва $50. Обаче, за вас ще е по-удобно да прочетете инструкцията и сами да си го почистите. Клиентът, удивен от тази откровенност пита: - А, вашият шеф знае ли, че по този начин губите пари? - Точно в това е идеята. Ние получаваме много повече пари, когато нашите клиенти, първоначално се опитат сами да ремонтират нещо…
Мърморила си една баба: Туй сегашните млади срама си немат. Натискат се по трамваите, цаливат се по входовете..., абе срама си немат! А едно време що беше, ей... Чекам яз да се мръкне, па да заспат старите. Па после тихо отворим вратата, па се изсулим наповънка, па прибегнем до плето. Па Вуте он доде от другата страна. Па я кат се обърнем и дигнем полите, па Вуте пусне потурите, па срам, срам, срам! А то туй сегашните млади срама си немат!
Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: -Знаеш ли, жена ми е бременна за четвърти път. Опасявам се, че ще се роди китайче. -Това пък как ти хрумна? -Ами, четох, че всяко четвърто дете на този свят се ражда китайче. -Глупости говориш. Ти си българин, жена ти е българка, откъде накъде детето ти ще е китайче? -А, защо предишните три са китайчета?
Попитали жените по света как да възприеме международно наименование на мъжкия полов орган което да не е вулгарно или да всява погнуса. Англичанката: Предлагам да го наричаме джентълмен, защото като види дама, става. Французойката: Нека да го наричаме мълва, понеже се носи от уста на уста. Българката: Искам да се казва знаме на мира, защото когато е вдигнато, има мир и сговор по света.
Мъж отива на лекар и казва: - Докторе, едната ми топка е желязна, а другата дървена. Какво да правя? - А, вие имате ли деца? - Да, две, Терминатора е на три години, а Буратино скоро тръгва на училище.