Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка се разхождат из локална поляна. Внезапно Иванчо се навежда към тревата, откъсва нещо и го показва на Марийка. - Марийке, виж! Намерих четирилистна детелина! - Иванчо! Това значи, че скоро ще се оженим! - Егати! А аз мислех, че носи щастие!!!
Иванчо и Марийка 3,839 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят трима ветерани от войната през гора. Единият има рана на глезена, другият е със счупен крак, а на третият са му счупени и двата крака и се движи с инвалидна количка. Стигат до някаква река и трябва да минат от другата страна.. Първо минава този със раната на глезена. На другият бряг той си гледа крака и радостно възкликва: - Тази вода е вълшебна, кракът ми е излекуван! Тръгва вторият. Излиза на отсрещната страна, поглежда си крака и крещи: - Чудо, счупеният крак оздравя! Последен минава този с инвалидната количка. Излиза на срещуположният бряг, оглежда се и казва: - Егати тъпотията! Имам нови гуми на количката... Върви си руснак по улиците, гледа витрините на магазините и мърмори: - Няма сирене, няма хляб. Върви и пак гледа: - Няма месо, няма кашкавал... Чул го милиционер, настигнал го и му казал: - Спри да се оплакваш, че ще те ударя с пистолета по главата. Човека се обърнал и казал: - А и патрони ли вече няма? Католически свещеник и еврейски равин патуват в едно купе и си четат нещо. По едно време свещеникът пита: - Г-н равин мога ли да Ви задам един въпрос? Вярно ли Вашата религия забранява да ядете свинско? - О-о да! Това е много грешно. След малко пък равина задава въпрос: - А вярно ли е г-н свещеник, че Вашата религия Ви забранява да се жените и имате деца? - О-о да! Това е голям грях - отвръща католика. След известно време пак свещеника пита: - Г-н равин, а Вие опитвали ли сте свинско? Зачервен, равина си признава, че е и на свой ред пита: - А Вие г-н свещеник, бил ли сте с жена? Силно засрамен свещеника отговаря: - Да г-н равин. Равина го поглежда и казва: -По-гот е от свинското, a?!! Двойка в леглото... Тя, шепнейки: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя... минава полвин час... Тя: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя.. минава още половин час Тя: Спиш ли? Той: Уф, нали ти казак, че спя! Тя: Извинявай, добре. спи..сутринта ще поговорим... Той: НЕ! Писна ми! Казвай какво? Тя: Ти кой си?.. Млада жена блъска мотоциклетист. Той спира един минувач: - Извинете, ще ми станете ли свидетел? - Изобщо не те съветвам да се жениш след такова кратко запознанство.