Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама студенти в техничесия университет си говорят: - Какво ще правим? - Дай ще хвърляме монета: ези - ще купим бира, тура- водка, а ако остане във въздуха - ще учим... Хвърлили монетата и... тя останала във въздуха! - Мамицата им, горе физиците пак си правят опити.....
Студентски 3,448 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш! Тест: 1. Красив ли си? да – 1 точка не – 0 точки 2. Умен ли си? да – 1 точка не – 0 точки Резултат: 2 точки – Вие сте умен и красив 1 точка – Вие сте умен или красив 0 точки – Вие сте тъп изрод Шефа на един борец му подарил безплатен ден на басейн. Отишло борчето на басейна, влязъл във водата и му се допикало. Попитал човека до него: Брато, къде пикаете тука? - В басейна. Всички така правят...- отвърнал човека. На следващия ден шефът го викнал в кабинета си: - Абе идиот, простак! Как можа да се изпикаеш в басейна?! - Ми ... шефе, те всички там пикаят ... - Да, ама не от трамплина! При човекоядците поподнали американец, французин и бъргарин. Американецът казал - не ме закачайте, аз съм личен приятел на Клинтън - знаете последствиета! Така ли? - казал вождът, не го познаваме този човек - хайде в казана! Французинът казал - правите огромна грешка, аз съм ветеран от съпротивата - бях адютант на Де Гол! Така ли? - казал вождът, не го познаваме и този човек - хайде в казана! Българинът казал, абе вие такива особи вкарахте в казана, че мен ли няма да сготвите - най-обикновен инженер от София. Така ли? - казал вождът, - коя година си завършил, в коя специалност и в коя група беше? По-добре двама тъпи админа, отколкото един със система за отчитане на трафика.