Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек не може да пише прилично, ако изпитва недоверие към интелигентността на читателя, или ако се държи снизходително с него.Е. Б. Уайт
Бисери 3,169 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! — Но ние сме на партера! — Добре де, тогава ще скоча пет пъти! Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..." Мъж получава бележка: "Отвлякохме тъща ти, ако не платиш откуп от 1 000 000 ще я клонираме!" Да се караш с началника си е все едно да се бориш в прасе в кочина : понякоя време забелязваш, че целия си в кал, докато прасето си прави кефа. Най-лошата поговорка за мъжа след първата брачна нощ: нито си първия, нито си последния.