Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един мъж му се родило детенце. Изнесли го в чакалнята и мъжът видял в завивките някакво страшно създание. - Това няма да го взема - казал той. Сестрата отначало малко се объркала, но след малко се разкрещяла, колкото й глас държи: - Господине, това да не ви е магазин! Вземете си детето или аз ще го хвърля на пода. Но мъжът си държал на своето: - Какъв е тоя изрод дето ми го пробутвате?! Та той ще вземе през нощта да ми прегризе гърлото! А жена ми къде е? - Жена ви умря при раждането. - Значи ще трябва и да го храня! Не, ако щете убийте го, но аз няма да го взема! - Вземете го, господине! Та то е ваше копие! Ето и оченцата, и мустачките... - Чакайте малко, ето я жена ми идва! - Това не е вашата! Вашата е в моргата. Не пипайте тази жена, не пип... Добре де, грешка при раждането се получи. Трети ден се опитвам да го пробутам на някого и никой не го взима, горкото... Що за хора?!
Разни 1,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка извеждайки сина си от кабинета на зъболекарката казва: - Синко, какво трябва да кажеш на леличката? Момченцето, през сълзи: - КУЧКА! Смъртта не е най-голямата загуба. Най-голямата загуба е това което умира в нас докато сме живи Жена попитала съпруга си: - Скъпи, какво да ти купя за рождения ден - просто не се сещам, всичко си имаш... - Този ден бъди глухоняма. Три момчета си говорели помежду си. Първият казва: "Мисля, че аз съм най-умният човек в света." Вторият казва: "Мисля, че съм най-ниският човек в света." Третият казва: "Мисля, че имам най-малкият пенис в света". Затова те отиват в офиса на Световните рекорди на Гинес за да разберат. Първият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-умният!" Вторият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-ниският!" Третият почва да пищи: "Кой, по дяволите, е Джъстин Бийбър?" - Имаш ли апетит? - Това е единственото нещо, коеото имам на този свят.