Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Заплатата в България е като китайска детска играчка. Десет минути си играеш и се счупва, и чакаш следващата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Служители на подразделението за борба с масовите безредици стоят пред тълпа демонстранти. Напрежението расте, започат да тропат с палките по щитовете си. Един казва на друг: - Виждаш ли онази пълна лелка с шапката? Това е тъща ми. Не я пипай! МОЯ Е!
Семейни
03.10.2017
3,490 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо влиза по средата на часа, с бинтована глава. Учителят го пита: - Какво става, защо закъсня? - Паднах от третия етаж. - Е какво, цял час ли пада че чак сега идваш?
Съобщение в печата: „Група терористи са превзели избите на местния винпром и са се барикадирали вътре със заложници. Вече четвърти ден обаче не успяват да формулират исканията си.“
"Какво ме гледаш като крокодил теменужка" Учителка по биология в ГПЧЕ "Ал. Константинов" гр. Правец
Иван пияницата се върнал у дома пиян за пореден път . Жена му го посрещнала със заплахи, удари и ругатни : - Ако се върнеш пак пиян ще спиш на вън! На другия ден отишъл в кръчмата и си поръчал минерална вода . Аверите му го питали : - Защо пиеш вода бе да не си се повредил? Разказал им той за заплахата на жена си и те му дали съвет : - Като ти отвори хвърляш си дрехите вътре, на нея ще и стане жал и ще пусне да спиш вкъщи. Послушал ги той и се напил. На другия ден влиза бесен в кръчмата и започва да псува. - Какво бе не стана ли номера - го питали приятелите му? - Стана ма като се отвори врата, аз хвърлих дрехите, вратата се затвори и се чу глас "следваща спирка метростанция Люлин"!
Не убивай, не кради, не лъжи, не плагиатствай, не пожелавай ресурса на ближния си и винаги се позовавай на неговия URL, когато ползваш информация от сайта му! Сложи линк, че да ти сложат два! Който спам изпрати, спам ще получи! Не въвеждай лични данни на ближния в бази! Не спорете помежду си като Anonymous с Anonymous! Тъпо е. Има и псевдоними, в края на краищата. Право на всеки е да брани неприкосновеността си зад псевдоним. Анонимки не публикуваме. Ръкописи не рецензираме и не връщаме. Анонимните ръкописи пък въобще не ги четем. Публикациите са предназначени за лична информация на читателите. Употребата им в какъвто и да било тиражиран вид, за комерсиални цели или за въвеждане в бази данни е забранена. Ползването на фрагмент от публикация е допустимо само при позоваване на източника с линк към съответната страница. Не богохулствай! Не стой в кюпа! Бъди ти! Бъди кратък! Гледай ведро, ваш`та мама!